Szukaj:

ZAKRES USŁUG

Montaż, modernizacja, naprawa systemów:

  • ? alarmowych
  • ? sygnalizacji włamania i napadu
  • ? alarmowania pożaru
  • ? telewizji przemysłowej
  • ? kontroli dostępu

Obsługa konserwacyjna wymienionych wyżej systemów

Alan alarmy

Projektowanie i pomoc w doborze sprzętu

Alan alarmy

Instalacje nietypowe w zakresie ochrony posesji, wraz z sieciami teletechnicznymi

Alan Alarmy

Zapisz się do Newslettera

WIADOMOŚCI BRANŻOWE

wiadomosci branzowe alan alarmy 2011-10-27 Nowa klawiatura Concept już w ofercie! W naszej ofercie pojawił się nowy typ klawiatury do systemów alarmowych firmy INIM ...

więcej wiadomosci branzowe alan alarmy


wiadomosci branzowe alan alarmy 2011-10-17 Kamery 700 linii kolor Sony EFFIO-E już w sprzedaży !!! Już od października nowe kamery 700 linii kolor Sony EFFIO-E w naszej ofercie...

więcej wiadomosci branzowe alan alarmy


PDF Drukuj Email


? Home ? Monitoring Domu


W obiektach naszych Klientów instalujemy profesjonalne systemy alarmowe wykorzystujące urządzenia renomowanych firm: VIDICON, INIM, CROWN, SATEL, VTV.


Wszystkie elementy wchodzące w skład systemu posiadają wymagane atesty i certyfikaty, co zapewnia Klientom najwyższą jakość bezpieczeństwa i gwarancję niezawodności. Na wszystkie zainstalowane urządzenia udzielamy 24 miesięcznej gwarancji oraz oferujemy całodobowy serwis techniczny gwarancyjny i pogwarancyjny.


Systemy cechują się wysokim poziomem niezawodności, dodatkowo posiadają zabezpieczenie antysabotażowe na wypadek zewnętrznych ingerencji w urządzenie. Projekt systemu jest zawsze indywidualnie dostosowywany do potrzeb Klienta ? uzależniony jest od powierzchni obiektu, ilości okien, i drzwi, rodzaju zagrożeń etc.


Wstępne projekty i wyceny systemów alarmowych przygotowujemy bezpłatnie - wystarczy skontaktować się ze naszym przedstawicielem handlowym i umówić na spotkanie połączone z wyceną.

Oferujemy podłączenia lokalnego systemu alarmowego drogą radiową do wskazanej agencji ochrony.


Dowiedz się więcej! Zadzwoń pod numer: 0 601 217 354